Sponsor generalny

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 12 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem Zarządu jest Agnieszka Kłos. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką (online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest responsible lending, czyli odpowiedzialne pożyczanie. W 2014 roku Provident zaprezentował pierwszy raport społeczny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2012-2013 oraz przedstawił strategię działań na kolejne lata. W 2015 i 2016 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku Provident, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma pięciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (2013, 2014, 2015, 2016, 2017).

Sponsorzy wspierający

Oddział Rejonowy PCK w Grodzisku Mazowieckim – wsparcie w zakresie przygotowania gorącego posiłku dla wszystkich uczestników biegu i organizatorów wydarzenia oraz ufundowanie na rzecz Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK dwóch namiotów o wymiarach 3m x 6m o wartości ok. 3000 zł.

Oddział Rejonowy PCK w Nowym Dworze Mazowieckim – wsparcie finansowe wydarzenia w kwocie 3.000 zł.

Oddział Rejonowy PCK w Radomiu – pozyskanie sponsorów finansowych i rzeczowych w tym indywidualne wsparcie finansowe wydarzenia. Łączna kwota uzyskanej pomocy to 3.500 zł.

LOGO_pck_512

Play-Doh jest marką jednej z największych wytwórni zabawek na świecie – amerykańskiej firmy Hasbro. Istnieje na rynku już od ponad 50 lat i oferuje niezwykle kolorowe i ciekawe zabawki plastyczne, głównie z modeliny, która jest wykorzystywana do zajęć w szkole oraz do zabawy w domu. Firma cały czas pracuje nad tworzeniem nowych pięknych kolorów i poszerza paletę produktów, które są bezpieczne i najwyższej jakości.

Ciastolina Play-Doh to miękka masa plastyczna, dzięki której można utworzyć cokolwiek. Zabawa pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną oraz pomaga w nauce rozróżnianiu kolorów. Ciastolina to lepsza wersja plasteliny, różnica w użytkowaniu polega na tym, że ciastolina nie wymaga wcześniejszego rozgrzania w dłoniach i jest bardziej plastyczna niż plastelina i jest w pełni bezpieczny nawet dla małych dzieci.