Patroni Medialni

WAWA to założona w 1992 roku stacja, której siłą jest muzyka.
Zawsze Polska Muzyka! Pod tym hasłem gramy od 2004 roku!

Od ponad 25 lat na antenie Radia WAWA prezentujemy najlepsze polskie przeboje, promujemy polskich artystów i wspieramy debiutantów!
Muzycznie nieustannie zmieniamy się i podążamy za gustami słuchaczy. Nowe brzmienie WAWY to energiczny miks piosenek popowych i disco polo. Gramy utwory, których inni unikają. To na naszej playliście pojawiły się hity YouTube lata 2017- „Wieśka Tico” i „Miłość w Zakopanem”.
WAWA to radość i zabawa- przyjaźnimy się z naszymi słuchaczami i robimy wszystko, by uprzyjemnić im czas! Nasi prezenterzy dostarczają niezbędna dawkę humoru na cały dzień!

Włącz Radio WAWA!
www.radiowawa.pl

TVP 3 WARSZAWA
Największa regionalna stacja telewizyjna w Polsce, jesteśmy dla Was i blisko Was; wydarzenia, kultura, sport, rozrywka w Warszawie i na Mazowszu.

www.warszawa.tvp.pl

Poradnikzdrowie.pl

Najchętniej odwiedzany oraz jeden z najdłużej funkcjonujących polskich serwisów o tematyce zdrowotnej. Dostarcza on treści związanych z profilaktyką, metodami leczenia oraz zdrowym stylem życia. Artykuły w serwisie napisane są w przystępny sposób, ale z zachowaniem wysokiego poziomu merytorycznego.

Poradnikzdrowie.pl

Wformie24.pl

Wformie24 jest subdomeną poradnikazdrowie.pl skierowaną do młodszej grupy docelowej. W serwisie znajdują się artykuły, które dostarczają wiedzy dotyczącej zdrowego trybu życia, dbania o urodę oraz kondycję fizyczną. Znajdują się tam także gotowe zestawy ćwiczeń oraz diety dla aktywnych.

Wformie24.pl

PORADNIK_ZDROWIE_CMYK
logo wformie24.pl