Uwaga Wyniki konkursu! „Twoja krew jest cenna”!

Dziękujemy wszystkim Krwiodawcom za wzięcie udziału w naszym Konkursie “Twoja krew jest cenna”.
Krew oddało i przesłało nam  potwierdzenia donacji aż 31 osób!
W dniu dzisiejszym tj. 23.06.2020r, w naszej siedzibie Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK na ul. Szańcowej 25, odbyło się losowanie nagród.
Film z losowania został umieszczony na naszym fanpage’u https://www.facebook.com/KrwiobiegWarszawa/.

A oto lista nazwisk zwycięzców Konkursu.

Pan Mariusz Rymarczyk

Pani Aneta Grzybowska

Pan Artur Kwiatkowski

Pani Honorata Kowalska

Pani Justyna Kaczmarska

Konkurs pn. „Twoja krew jest cenna”!

Uwaga Konkurs pn. „Twoja krew jest cenna”!

Do wzięcia udziału w naszym Konkursie zapraszamy wszystkich, którzy chcą i mogą oddać krew by uratować innym życie.

Szczegóły Konkursu:

Każdy kto w dniach 20-21 czerwca 2020 odda krew w punktach poboru – stacjonarnych lub  mobilnych – oraz  prześle nam potwierdzenie donacji (zdjęcie wpisu do książeczki dawcy lub skan zaświadczenia z RCKiK)  na adres email: warszawa.dyrektor@pck.org.pl  weźmie udział w losowaniu  nagród. Nagrody wylosujemy komisyjnie a film z losowania udostępnimy na naszym profilu FB.

Nasza akcja jest związana z organizowanym Krwiobiegiem Warszawa, wydarzeniem mającym na celu promocję idei krwiodawstwa, zbiórkę funduszy na naszych podopiecznych, a także propagowaniem idei wolontariatu i zdrowego trybu życia. W tym roku, ze względu na sytuację związaną z pandemią, bieg odbędzie się w  nieco zmienionej formule – biegów indywidualnych realizowanych w dniach 20 – 21 czerwca. Bieg jest kierowany do bardzo szerokiej grupy: dzieci, osoby zaczynające swoją przygodę z bieganiem, seniorów, miłośników Nordic Walking, biegaczy.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.