Patroni medialni

TVP 3 WARSZAWA
Największa regionalna stacja telewizyjna w Polsce, jesteśmy dla Was i blisko Was; wydarzenia, kultura, sport, rozrywka w Warszawie i na Mazowszu.

www.warszawa.tvp.pl

Radio WAWA

WAWA to założona w 1992 roku stacja, której siłą jest muzyka.
Zawsze Polska Muzyka! Pod tym hasłem gramy od 2004 roku!

Od ponad 25 lat na antenie Radia WAWA prezentujemy najlepsze polskie przeboje, promujemy polskich artystów i wspieramy debiutantów!
Muzycznie nieustannie zmieniamy się i podążamy za gustami słuchaczy. Nowe brzmienie WAWY to energiczny miks piosenek popowych i disco polo. Gramy utwory, których inni unikają. To na naszej playliście pojawiły się hity YouTube lata 2017- „Wieśka Tico” i „Miłość w Zakopanem”.
WAWA to radość i zabawa- przyjaźnimy się z naszymi słuchaczami i robimy wszystko, by uprzyjemnić im czas! Nasi prezenterzy dostarczają niezbędna dawkę humoru na cały dzień!

Włącz Radio WAWA!
www.radiowawa.pl

Jet Line

W Jet Line zajmujemy się skuteczną komunikacją w przestrzeni. Jesteśmy ekspertami od outdooru. Projektujemy, konsultujemy i realizujemy działania dotyczące komunikacji wizualnej marek, firm, instytucji.
Jesteśmy jedną z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych firm, zajmujących się reklamą outdoorową.
Realizujemy kampanie i wspieramy komunikację małych, średnich i największych w Polsce firm. Doradzamy, odradzamy, inspirujemy. Wspieramy w planowaniu kampanii, projektujemy, zajmujemy się produkcją plakatów i nietypowych elementów przestrzennych, montujemy i monitorujemy reklamy. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą.

Reklama zewnętrzna to nasza praca i pasja. Pomagamy firmom i markom w realizacji celów sprzedażowych, wizerunkowych i promocyjnych.

Realizujemy kampanie outdoorowe, które przynoszą markom zysk.

Poradnikzdrowie.pl

Najchętniej odwiedzany oraz jeden z najdłużej funkcjonujących polskich serwisów o tematyce zdrowotnej. Dostarcza on treści związanych z profilaktyką, metodami leczenia oraz zdrowym stylem życia. Artykuły w serwisie napisane są w przystępny sposób, ale z zachowaniem wysokiego poziomu merytorycznego.

Poradnikzdrowie.pl

Wformie24.pl

Wformie24 jest subdomeną poradnikazdrowie.pl skierowaną do młodszej grupy docelowej. W serwisie znajdują się artykuły, które dostarczają wiedzy dotyczącej zdrowego trybu życia, dbania o urodę oraz kondycję fizyczną. Znajdują się tam także gotowe zestawy ćwiczeń oraz diety dla aktywnych.

Wformie24.pl

MagazynBieganie.pl

Od 2006 roku piszemy o bieganiu – jako sporcie i naszej pasji. Opowiadamy o wydarzeniach i ludziach, zarówno tych, którzy tworzyli historię biegania, jak i zapisujących jej współczesne karty. Testujemy sprzęt i dzielimy się opiniami, zgłębiamy tajniki treningu by pomóc Wam i sobie samym osiągać lepsze wyniki.

MagazynBieganie.pl