Sponsorzy

WTÓRPOL – Polska Firma Światowy zasięg
Jesteśmy polską spółką, której historia liczy już 28 lat.

Zdobyliśmy status światowego lidera w branży recyklingu tekstyliów i produkcji czyściwa fabrycznego. Nieustannie rośnie nasz udział w wytwarzaniu najwyższej jakości paliw alternatywnych. Z powodzeniem działamy zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Eksportujemy odzież do 30 państw na 3 kontynentach. Posiadamy rozrastającą się sieć wielkopowierzchniowych sklepów second-hand o wysokim standardzie, występujących pod wspólną marką „Tekstylowo”. W całym kraju jest ich już blisko 120.

Stale poszukujemy nowych rynków zbytu, współpracujemy z naukowcami aby rozwijać kolejne, ekologiczne gałęzie produkcji, jesteśmy otwarci na technologiczne innowacje. Tworzymy doświadczony i zaangażowany zespół. To wszystko owocuje nieustannym rozwojem spółki, widocznym w wynikach finansowych, udziale w rynku i wysokich zarobkach pracowników.

Wtórpol działa zgodnie z duchem idei Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Na cele charytatywne, wspieranie kultury i sportu przekazała już kilkadziesiąt milionów złotych. Pod egidą spółki funkcjonuje Fundacja Eco Textil , która od 6 lat pomaga potrzebującym.

Provident Polska S.A

jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 12 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem Zarządu jest Agnieszka Kłos. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką (online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest responsible lending, czyli odpowiedzialne pożyczanie. W 2014 roku Provident zaprezentował pierwszy raport społeczny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2012-2013 oraz przedstawił strategię działań na kolejne lata. W 2015 i 2016 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku Provident, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma pięciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (2013, 2014, 2015, 2016, 2017).

Sponsorzy wspierający

Oddział Rejonowy PCK w Grodzisku Mazowieckim – wsparcie w zakresie przygotowania gorącego posiłku dla wszystkich uczestników biegu i organizatorów wydarzenia oraz ufundowanie na rzecz Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK dwóch namiotów o wymiarach 3m x 6m o wartości ok. 3000 zł.

Oddział Rejonowy PCK w Nowym Dworze Mazowieckim – wsparcie finansowe wydarzenia w kwocie 3.000 zł.

Oddział Rejonowy PCK w Radomiu – pozyskanie sponsorów finansowych i rzeczowych w tym indywidualne wsparcie finansowe wydarzenia. Łączna kwota uzyskanej pomocy to 3.500 zł.

LOGO_pck_512