Najważniejsze informacje przedstartowe

Drodzy biegacze!

20 i 21 czerwca rozpoczniemy nietypową ale bardzo ważną rywalizację sportową – Start w 3 KRWIOBIEG-u WARSZAWA.
Poniżej przedstawiamy i przypominamy najważniejsze informacje dotyczące startu!

– Start musi się odbyć w dniach 20 lub 21 czerwca 2020r, godzina startu jest dowolna

– Zalecamy start na terenach leśnych po wyznaczonych ścieżkach biegowych

– Pomiar czasu realizujemy indywidualnie za pomocą dowolnej aplikacji na smartfona lub zegarka biegowego. W przypadku braku zegarka sportowego lub/i aplikacji na telefonie rekomendujemy zainstalowanie aplikacji Endomondo (https://www.endomondo.com)

– Bieg realizowany ma być biegiem ciągłym, nie wolno w trakcie biegu używać „pauzowania” aplikacji i odpoczywać nawet w celu uzupełnienia płynów (wyjątek ultramaraton szczegóły w regulaminie). Organizator zaleca bieg z małą butelką wody.

Klasyfikacja będzie prowadzona na podstawie przesłanych przez zawodników zdjęć dowodowych, które organizator wprowadzi to tabeli wyników. Zdjęcie dowodowe ma pokazywać podsumowanie biegu: zdjęcie tarczy zegarka, zrzut ekranu w telefonie. Na zdjęciu musi być widoczny wyraźnie: przebiegnięty dystans i czas przebiegniętego dystansu.

Zdjęcia dowodowe zawodnicy przesyłają do końca dnia 21 czerwca na adres e-mail biuro@krwiobiegwarszawa.pl lub jako wiadomość na profilu FB https://www.facebook.com/KrwiobiegWarszawa/

– Zachęcamy również do wstawiania zdjęć z odbytej aktywności i zdjęć dowodowych na wydarzeniu na FB https://www.facebook.com/events/391001151534805/

Poniżej znajdują się linki do pobrania numeru startowego, który możecie wydrukować, wyciąć i przypiąć podczas biegu (numer nie jest obowiązkowy)

Wszystkim, którzy wystartują prześlemy “pakiet biegu” zawierający: medal, dyplom  i drobne upominki. Pakiety będą wysyłane w ciągu 8 dni roboczych po opublikowaniu wyników biegu.

Aby otrzymać materiały „pakietu biegu” każdy z zawodników do 19 czerwca wysyła na adres e-mail biuro@krwiobiegwarszawa.pl dane adresowe wraz z imieniem nazwiskiem oraz numerem telefonu.

Organizator przygotuje i opublikuje klasyfikację biegów do 25 czerwca 2020r.

– Pełny Regulamin dostępny jest w zakładce “Regulamin” na stronie internetowej www.krwiobiegwarszawa.pl oraz na stronie wydarzenia: https://elektronicznezapisy.pl/event/4301.html

Numery Startowe

Poniżej prezentujemy linki do pobrania numerów startowych. Proszę pobrać dokument PDF dla swojego dystansu i wydrukować drugą stronę dokumentu. Pierwsza strona pokazuje wzór wypełnienia, należy wpisać imię lub ksywkę oraz swój numer startowy który można znaleźć tu: https://elektronicznezapisy.pl/event/4301/clients.html

Mały KrwiObieg 5 km

Mały KrwiObieg 5 km Nordic Walking

Duży KrwiObieg 10 km

Biegi Dzieci

Bieg sztafetowy 50km

Ultramaraton 50km